DAILY MENU
MORE


COMPANY
EVENTS

MORE


WEDDING
RECEPTIONS

MOREPROMOTIONS
MORE

Welcome here in hotel McLimon

uvodni en

I would like to offer a very warm welcome to our hotel. We are a modern family-run hotel near the town of Novy Jicin and Our aim and goal is to create a smile on your face by providing a high quality service.

Our hotel provides comfortable accommodation in the town „Senov u Noveho Jicina“. And while you are here please visit our restaurant with a pleasant and warm atmosphere.

With  a warm fireplace in the winter, or the outdoor seating with a blooming garden in the summer, or our wellness with salt sauna, aroma steam bath, whirlpool and two relaxation rooms with a starry sky.

...see more

 3d TOUR

What's new?

Mc Limon Restaurace & Wellness
Menu Kuřecí steak na carpacciu z červené řepy sypaný parmazánem a s rukolou
Timeline Photos
Timeline Photos
2016-09-30 10:00:10
CommentLike
Lenča Hrbková
Kuchař / Kuchařka Přijmeme do našeho týmu kuchaře /kuchařku na hlavní pracovní poměr . Požaduje me : ▪️Vyučen v oboru popř.praxe . ▪️Samoststnost & spolehlivost . ▪️Chuť k týmové práci . Nabízíme : ▪️Dobré platové ohodnocení . ▪Práce v dobrém kolektivu . ▪️Krátký dlouhý týden . V případě zájmu zasílejte své životopisy a nebo kontaktujte . Hotel & Restaurant McLimon Pavel Toman mclimon@mclimon.cz Tel. 603 240 637 Šenov u Nového Jičínaz
2016-09-26 06:31:21
CommentLikeSee Friendship
Mc Limon Restaurace & Wellness
Hovězí pečínka na slanině na menu 😋
Timeline Photos
Timeline Photos
2016-09-21 09:08:12
CommentLike

Special Offers

Upcoming events of our restaurant:

velikonocni menu small